| Made in | Malaysia |
| Refrigerant | R32 |
| Type | Inverter |
| Cooling Capacity | 3.0hp – 24.200Btu |
| Power Input (Ph/V/Hz) | 1 pha, 220-240 V, 50 – 60 Hz |
| Refrigerant/ Liquid Pipe Diameter (mm) | 10/16 |
| Maximum Pipe Length | 30 |
| Maximum Elevation Length | 15 |
| Indoor Unit | |
| Indoor Unit Model | FVFC71A |
| Indoor Unit Dimensions (mm) | 1850 x 600 x 270 |
| Indoor Unit Net Weight (Kg) | 42kg |
| Outdoor Unit | |
| Outdoor Unit Model | RZFC71A |
| Outdoor Unit Dimensions (mm) | 615 x 845 x 300 |
| Outdoor Unit Net Weight (Kg) | 37Kg |
Máy lạnh tủ đứng Daikin FVFC71AV1/RZFC71AGV19 3.0HP Inverter
32.290.000 ₫
- Power Input (Ph/V/Hz): 1 pha, 220-240 V, 50 – 60 Hz
- Refrigerant/ Liquid Pipe Diameter (mm): 10/16
- Maximum Pipe Length: 30
- Maximum Elevation Length: 15

